DORTY VSETÍN

Vítejte na stránkách prezentujících cukrářské výrobky, zejména dorty a dezerty.

Firma DORTY VSETÍN vznikla v roce 2010, jako reakce na zvýšenou poptávku po netradičních a nestandartních dortech. Jde zejména o dorty potahované marcipánem, fondánem, ale také čokoládou nebo zdobené ovocem a šlehačkou. Zaobíráme se výrobou dortů tzv. na míru, to znamená přesně podle přání zákazníka. Záleží jen na vás, jak velký dort si budete přát zhotovit, jaké bude jeho chuťové složení, a v neposlední řadě, jak budou dorty ve výsledku vypadat. Dáte raději přednost modelovaným květům, či figurkám nebo zvolíte dort v provedení 3D a nebo je vám bližší zdobení čokoládou? Každý dort je originál a i zdánlivě stejné téma lze pojmout jinak. A vy jste spolutvůrci! Alespoň co se návrhu týče.

Dorty VsetínSamostatnou kategorií jsou svatební dorty, které zaujímají v cukrářském řemesle tu nejvyšší příčku. Každá nevěsta chce mít svůj den „D" dokonalý, a proto věnuje také výběru svatebního dortu značnou pozornost. Můžeme nabídnout i netradiční svatební dorty, které odpovídají novým trendům a požadavkům.

Z dalšího sortimentu nabízíme výrobu dezertů a cukroví k různým slavnostním příležitostem:

 

 

Autorská práva, vztahující se k těmto webovým stránkám, náleží firmě Dorty Vsetín. Veškerá práva jsou vyhrazena. Kopírování, pozměňování, přenášení nebo šíření obsahu těchto webových stránekv jakékoliv formě, bez souhlasu majitele firmy Dorty Vsetín, není dovoleno.

Dorty Vsetín, Hana Slováčková, Rokytnice 413 (areál Kotovo), 755 01 Vsetín, e-mail: dorty[zavináč]dortyvsetin.cz